• Naujienlaiškis
 • Nuo 2005 m. kasmet Europoje vyksta tarptautinė muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“, į kurią sėkmingai įsitraukė ir Lietuvos muziejai.

  Muziejų naktis vyks šeštadienį, gegužės 19 dienos vakarą nuo 22:00 iki 00:00 val.

  VDA Kauno fakultetas dalyvauja ir kviečia apsilankyti šiuose renginiuose:

  Tapybos katedra kviečia į „Tapybą prie žvakių šviesos“.

  Renginys vyks adresu Muitinės g. 2, vidinis kiemelis.

  Architektūros katedra „Šviesa interjere“.

  Skersgatvyje tarp Muitinės g. 2 ir 4 bus leidžiamos architektūros studentų natūralios šviesos analizės darbų vizualizacijos.

  Dizaino katedra „Studentų improvizacijos medijose“.

  Bus leidžiamos vizualizacijos skersgatvyje tarp Muitinės g. 2 ir 4.

  Tekstilės katedros dėstytoja doc. Lina Jonikė vykdys kūrybines dirbtuves Kupiškio etnografijos muziejuje (Gedimino g. 2). Taip pat bus galima apžiūrėti neseniai atidarytą menininkės parodą „Paslaptys II“. Išsami infomacija čia.

  Tekstilės katedros studentė Paulina Kunevičiūtė Kauno miesto muziejuje (Rotušės a. 15) pristatys meninį projektą „Pasaka apie Pasaką“ rotušės rūsio galerijoje. Autorė kviečia prisiminti buvusias kavines Laisvės al. bei papasakoti savo asmeninius prisiminimus, kuriuos galėsite atskleisti popieriuje, skaidrėje arba papasakoti į diktofoną. Taip padėsite kurti savitą Kauno miesto atmintį. Lankytojai kviečiami atsinešti jų atminti gaivinančių ir saugančių artefaktų – nuotraukų, daiktų ar kt. Daugiau informacijos čia.

  Keramikos ir porceliano katedra kviečia į M. Žilinsko dailės galeriją Taikomosios dailės ekspoziciją, kur greta autentiškų muziejaus eksponatų tik „Muziejų nakties“ proga bus eksponuojami III kurso studentų Emilijos Grušaitės, Mindaugo Karaliaus, Dainos Miliukaitės, Jono Nenortos ir Jurgitos Parnarauskienės darbai „XIX amžiaus interpretacijos“.

  Keramikos ir porceliano katedros magistrantas Tomas Zlotnikovas pristato savo baigiamąjį darbą parodoje „Intuicijos išraiška“ Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejuje, Vabzdžių salėje.


  Visa renginio programa http://www.muziejunaktis.lt/