• Naujienlaiškis
 • Gegužės 10-13 dienomis įvyks trečiasis Gallery Weekend Kaunas (GWK) renginys. Tęstiniu tampantis Kauno galerijų savaitgalis, veikiantis kaip globalios iniciatyvos dalis – vienas pirmųjų tokio pobūdžio įvykių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. 

  VDA Kauno fakultetas dalyvauja ir kviečia apsilankyti šiuose renginiuose:

  Gegužės 11 d. 15 val. V. Sladkevičiaus g. 6. :

  Tekstilės katedra pristato šilkografijos dirbtuves „O tada atėjo medžiotojas“.
  Dalyvauja Tekstilės katedros 1 kurso studentės: Pajauta Žebrauskaitė, Rūta Simutytė, Eglė Grigaravičienė ir Viktorija Dabrilaitė.

  Taip pat vyks fotografijos paroda „Miesto: Ryšiai. Plyšiai. Klaida. Išpardavimas“.
  Dalyvauja I kurso magistrantės: Gintarė Karaliūtė, Kristina Maselskytė, Edita Tamulaitytė 
  (tekstilės katedra) ir Miglė Ceinorytė (grafikos katedra).

  Keramikos katedra rengia interaktyvią instaliaciją - „Iš tuščio į kiaurą“ – III k. Emilija Grušaitė, Mindaugas Karalius. Taip pat performansą „Nelegalus molis“ / “Illegal Clay“ - III k. Jonas Nenortas, IV k. Jonas Valionis. Galima išvysti ir video instaliaciją „Vargo vakarienė“ – III k. Gabrielė Lymontaitė, Daina Miliukaitė. Jurgita Parnarauskienė.

  Nuo 17 val. Taikomosios grafikos katedros trečiakursiai A. Uždavinio auditorijoje (Muitinės g. 4) pristato parodą „€ 1,95“. Pusę metų parodos autoriai nagrinėjo savo ir kičo fenomeno sąlyčio taškus. Šio proceso rezultatai – parodoje. 


  Gegužės 12 d. 15 val. Tapybos katedra kviečia į Kauno paveikslų galeriją (K. Donelaičio g. 16) susipažinti su „Jauna Kauno ir Rygos tapyba“. Tai jau trečioji VDA Kauno fakulteto Tapybos katedros rengiama paroda, pristatanti pačius jauniausius, studijas baigusius ar dar tebestudijuojančius tapytojus.

  Gegužės 13 d., sekmadienį, 13 – 17 val. Grafinio dizaino katedra kartu su Teatro fabriku siūlo atrasti ir pajusti netradicines Teatro Fabriko erdves (Kęstučio g. 62) „Atvira studija.: Atrask Teatro Fabriką“. Kartu bus pristatoma ir II kurso studentų vizualinio identiteto darbų paroda.


  Visa Kauno galerijų savaitgalio programa http://www.galleryweekendkaunas.lt