Lapkričio 17-25 dienomis fakultete veikia Pramoninio daizaino katedros organizuoto konkurso „Jaunųjų dizaino kūrėjų darbai: idėja, dizainas, gamyba" paroda.

Konkurse buvo kviečiami dalyvauti studentai iš visų Lietuvos aukštųjų mokyklų  su 2015 – 2016 metų diplominiais darbais.Konkurso laimėtojus bei parodos dalyvius atrinko komisija, sudaryta iš dizaino, kultūros, architektūros ir gamybos sričių profesonalų. Komisijos darbų vertinimo kriterijai: originalumas, inovatyvumas, koncepsija ir gamybos realumas.

Tai pirmasis tokio pobūdžio konkursas, organizuotas Pramoninio dizaino katedros. Kaip teigia šios katedros vedėjas prof. Saulius Juozas Jarašius, tikimasi, jog šis konkursas virs gražia kasmetine tradicija. „Anksčiau tokių konkursų neturėdavome, tai pirmasis ir tarptautinis tokio pobūdžio konkursas. Manome, kad kitais metai pritrauksime daugiau dalyvių ir rėmėjų. Konkursas išskirtinis tuo, jog esminė sąlyga - sukurto produkto atitikimas rinkos poreikiams, be to, tai puiki galimybė studentams papildyti savo portfolio" - apie konkursą pasakojo jo iniciatorius prof. S.J. Jarašius.

Konkurso nugalėtojais paskelbti:

Baldų dizaino kategorija - Roberta Laurinaitytė

Gaminio dizaino kategorija - Aistė Bankauskaitė

Transporto dizaino kategorija - Karolina Morkūnaitė

Vertinimo komisiją sudarė:

Dizaineris Andrius Žemaitis
Architektė Auksė Stanionė-Aštrauskienė
Prof. Saulius J. Jarašius
Dizaineris Alessio Zanol (Milanas, Italija)
Pramonės atstovas S. Mikalauskas

Sveikiname nugalėtojas bei visus konkurso dalyvius ir linkime sėkmės tolimesniuose kūrybiniuose ieškojimuose!


Daugiau apie konkursą ir jį lydinčią parodą