• Naujienlaiškis
  • Gegužės 7-osios vakarą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje jau septintus metus iš eilės buvo išdalinti nacionalinio konkurso GERAS DIZAINAS apdovanojimai.

    Lietuvos dizaino prizas „Geras dizainas“ – kasmetis konkursas, skirtas geriausiam dizainui šalyje atrasti ir paminėti. Konkursui teikti paraiškas kviečiami Lietuvoje dirbantys dizaineriai (bet kurios šalies piliečiai) ir čia veikiančios įmonės. Vertinti priimami per dvejus metus iki konkurso užbaigti (sukurti arba įvesti į rinką) darbai.

    VDA KF Dizaino katedros magistrantė Aistė Bankauskaitė Produkto ir industrinio dizaino kategorijoje pristatė „Lazerinio apdirbimo įrenginį MASTER 1”:

    „Funkcionalus ir patrauklus lazerinio mikroapdirbimo įrenginio korpusas suprojektuotas, siekiant patraukti pirkėjų dėmesį. Korpusas sukurtas atsižvelgiant į vidinę komponuotę: sukurti patogūs ir greiti priėjimai, atsidarant pagrindiniam gaubtui, šoninėms ir galinėms durelėms. Valdymo pultas yra pritvirtintas prie apatinės dalies rėmo, tad atidarant gaubtą jis lieka savo pozicijoje. Įrenginys sukurtas naudojant įmonės koloritą. Formos inspiracija kilo iš lazerio spindulių: linija ir tašku imitavus spindulius ir sukirtus juos įvairiomis kryptimis, išgautos naujos formos.” (http://www.dizainosavaite.lt/2018/05/paskelbti-nacionalinio-konkurso-geras-dizainas-2018-nugaletojai/ informacija)