Kontaktai

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas
Muitinės g. 4, LT-44280 
Kaunas

Kauno fakulteto dekanatas

   
Bendroji informacija

Tel. (8-37) 222577, faks. (8-37) 222893

kaunofakultetas@vda.lt
Dekanas prof. Jonas Audėjaitis jonas.audejaitis@vda.lt
Prodekanė Kristina Daubarytė                                                                                      kristina.daubaryte@vda.lt mob. 861452893
Referentė Inara Klimienė inara.klimiene@vda.lt

Vyr.specialistė studijų kokybei

   
Rima Masionienė      Tel. (8-37) 209-550, mob. +370 61402487  rima.masioniene@vda.lt

Viešųjų ryšių koordinatorė

   
Agota Adomavičiūtė Tel. (8-37) 222 547, mob. 8 618 37109 agota.adomaviciute@vda.lt

Projektų koordinatorė

   
Dr. Ingrida Veliutė 8 618 21609 ingrida.veliute@vda.lt

Eksploatacijos skyriaus vadovas

   
Virmantas Laurinavičius (8-37) 209983 virmantas.laurinavicius@vda.lt

Studijų tarnyba

   
Bendroji informacija (8-37) 320093 studijos.kf@vda.lt
Administratorė doc. Nijolė Šepetienė nijole.sepetiene@vda.lt
Referentė Jolita Leščinskaitė jolita.lescinskaite@vda.lt

Administratorė

   
Dalia Vilimavičienė (8-37) 222415 dalia.vilimaviciene@vda.lt

Biblioteka

   
Bendroji informacija (8-37) 249140 biblioteka.kf@vda.lt
Valentina Grinevičienė valentina.grineviciene@vda.lt
Jūratė Rinkevičiūtė jurate.rinkeviciute@vda.lt

Studentų atstovybė

 
Bendroji informacija (8-616) 90939 sa.kf@vda.lt
Pirmininkas Motiejus Vaura motiejus.vaura@stud.vda.lt

Architektūros katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 205368 architektura.kf@vda.lt
Vedėjas doc. Edmundas Jackus edmundas.jackus@vda.lt
Koordinatorė Viktorija Labinaitė viktorija.labinaite@vda.lt

Grafinio dizaino katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 208588 grafinis.dizainas.kf@vda.lt
Vedėjas prof. Virgilijus Trakimavičius virgilijus.trakimavicius@vda.lt
Koordinatorė Jolita Leščinskaitė jolita.lescinskaite@vda.lt

Pramoninio dizaino katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 208588 pramoninis.dizainas.kf@vda.lt
Vedėjas prof. Saulius Juozas Jarašius saulius.jarasius@vda.lt
Koordinatorė Vilma Špokavičiūtė vilma.spokaviciute@vda.lt

Interjero dizaino katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 209550 interjero.dizainas.kf@vda.lt
Vedėjas lekt. Tomas Kuleša tomas.kulesa@vda.lt
Koordinatorė Laura Šėrytė laura.seryte@vda.lt

Grafikos katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 207147 grafika.kf@vda.lt
Vedėjas lekt. Vaidas Naginionis vaidas.naginionis@vda.lt
Koordinatorės: Inga Navickaitė, Toma Šilinaitė inga.navickaite@vda.lt; toma.silinaite@vda.lt

Stiklo  katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 200051 stiklas.kf@vda.lt
Vedėjas prof. Valmantas Gutauskas valmantas.gutauskas@vda.lt
Koordinatorius lekt. Paulius Rainys paulius.rainys@vda.lt

Keramikos ir porceliano katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 222883 keramika.kf@vda.lt
Vedėjas doc. Remigijus Sederevičius remigijus.sederevicius@vda.lt
Koordinatorė Lilija Mogylienė lilija.mogyliene@vda.lt

Tekstilės katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 225106 tekstile.kf@vda.lt
Vedėja doc. Monika Žaltauskaitė-Grašienė monika.grasiene@vda.lt
Koordinatorė Giedrė Kriaučionytė giedre.kriaucionyte@vda.lt

Tapybos katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 207127 tapyba.kf@vda.lt
Vedėja doc. Aušra Vaitkūnienė ausra.vaitkuniene@vda.lt
Koordinatorius lekt.Lukas Šiupšinskas lukas.siupsinkas@vda.lt

Skulptūros katedra

   
Bendroji informacija (8-37) 207127 skulptura.kf@vda.lt
Vedėjas doc. Alfonsas Vaura alfonsas.vaura@vda.lt
Koordinatorius lekt. Lukas Šiupšinskas lukas.siupsinskas@vda.lt

Humanitarinių mokslų katedra

 
Bendroji informacija (8-37) 249140 teoretikai.kf@vda.lt
Vedėja doc. dr. Vaida Almonaitytė-Navickienė vaida.navickiene@vda.lt
Koordinatorė Zina Zovienė zina.zoviene@vda.lt

Piešimo studija

 
Bendroji informacija (8-37) 207127 piesimas.kf@vda.lt
Vadovas prof. Rimvydas Mulevičius rimvydas.mulevicius@vda.lt
Koordinatorius Vytautas Simanaitis vytautas.simanaitis@vda.lt

Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla, Kauno skyrius

Administratorė Dalia Vilimavičienė (8-37) 222415 dalia.vilimaviciene@vda.lt

 

Prisijunkite prie mūsų!