Plakato konkursas Lenkijos instituto 20-mečiui

2016 10 14 - 2018 11 30

Lenkijos instituto Vilniuje 20-mečiui skirto plakato konkursas


Lenkijos institutas Vilniuje yra pavaldus Lenkijos Užsienio reikalų ministerijai. Šiais metais Lenkijos institutas mini 20-ąsias įkūrimo metines ir artu su Lenkijos taikomosios grafikos kūrėjų draugija skelbia konkursą plakatui skirtam Lenkijos instituto Vilniuje 20-mečiui paminėti. Konkursas yra skirtas tapytojams, grafikams, menų specialybių studentams iš Lenkijos ir Lietuvos.

Reikalavimai plakatui

  • Plakatas turi reklamuoti Instituto veiklą
  • Pažymėti lenkų ir lietuvių sąsajas kultūroje, moksle, turizme, istorijoje
  • Informuoti apie tai, kad Lenkijos institutas jau 20 metų veikia Lietuvoje
  • Ant plakato privalo atsirasti sakinys „Lenkijos institutas Vilniuje – jau 20 metų kartu su jumis“ bei Instituto logotipas su internetinio puslapio (Lenkijosinstitutas.lt), Facebook‘o profilio (Lenkijosinstitutas) ir Twitter‘io (PLInst_Vilnius) adresu

Savo idėjas pristatyti galite iki lapkričio 2 d. el. pašto adresu andrzej.kierulis@instytutpolski.org  elektroninio laiško temoje (subject) įrašant „Plakato konkursas“

Konkursiniai darbai turi būti atsiųsti JPG failų formatu, raiška  300 dpi, dydis iki 5 MB, su trumpa anotacija apie autorių bei savo duomenimis. Apdovanoto projekto autorius bus prašomas pristatyti spausdinimui paruoštą plakato projekto versiją su išmatavimais 1360 x 2980 mm (vertikalus formatas) bei 1185 x 1750 mm (vertikalus formatas), pagal proporcijas.

Apdovanojimas

600 eurų (neatskaičius mokesčių) ir viešnagė Varšuvoje arba Vilniuje (skrydis ir 2 nakvynės viešbutyje, kuriais reikės pasinaudoti iki šių metų gruodžio 15 d.)

Be to, laimėjęs projektas atsiras ant plakatų Vilniuje lapkričio mėnesį bei bus naudojamas pristatant Lenkijos instituto veiklą.

Dėmesio! Laureatas privalo turėti galimybę pateikti sąskaitą-faktūrą už plakato projektavimo paslaugas. Tik tokiu būdu galėsime perduoti piniginį prizą.

Konkurso skelbimas ir nuostatos


Kontaktai

Lenkijos Institutas Vilniuje
Didžioji g. 23, Vilnius
andrzej.kierulis@instytutpolski.org

 

Plakato konkursas Lenkijos instituto 20-mečiui
Didžioji g. 23, Vilnius
Didžioji g. 23, Vilnius, Vilnius