• Naujienlaiškis
 • Ieškomas dizaineris (-ė) prisidėti prie muziejaus sodybos projekto kūrimo 


  Iškome jauno kūrybingo dizainerio (-ės) prisidėti prie projekto, kurio metu bus vystoma Anykščiuose esančio vaikų rašytojos Bronės Buivydaitės muziejaus sodo teritorija. Projektas susidės iš dviejų etapų: iš pradžių koncepcijos išgryninimas ir pirminiai pasliūlymai, vėliau – detalizacija ir įgyvendinimas.

  Pagrindinis projekto tikslas – nesudėtingomis priemonėmis (architektūriniais elementais, žaidimų objektais, informacijos, literatūros stendais, skulptūriniais elementais, augalais ir pan.) sukurti erdvę, kurioje laiką leistų vietos vaikai, moksleiviai, tėvai, mokytojai, o kartu būtų atskleista ir rašytojos gyvenimo istorija, kūryba. Kitaip sakant - įveiksminti šiuo metu retai lankomo nedidelio muziejaus aplinką.

  Pirmajame etape dizainerį matytume pirmiausia kaip komandos narį, dalyvaujantį bendrame kūrybiniame procese, vėliau kaip konkrečių lauko objektų kūrėją. Kviečiame prisidėti prie kurortinio miesto centre esančios, bet vietinių gyventojų ir turistų aplenkiamos memorialinės erdvės atgimimo. 


  Kontaktai

  Architektas Kostas Biliūnas
  kostasbiliunas@gmail.com
  +370 613 20222

   

  Dizaineris (-ė) Anykščiuose
  Maironio g. 3
  Maironio g. 3, Vilnius