• Naujienlaiškis

 •  Kviečiame į parodos "Monomedial" atidarymą, kuris  įvyks  balandžio 3 d., 18 val.  VDA galerija „AKADEMIJA“ (Pilies g. 44)
  Paroda veiks iki  balandžio 15 d.


  Beveik prieš metus vykusios litografijos kūrybinės dirbtuvės su austrų menininku Martinu Gredleriu, dalyvius įkvėpė nesustoti ir kartu vykdyti kūrybinius  ieškojimus  toliau. Parodos didžiąją dalį sudaro bendri darbai. Kai kurie vaizdai yra surežisuoti, o kiti išsivystė atsitiktinumo būdu. Parodoje ekzponuojami autoriniai Martin Gredler estampai, bendros projekto dalyvių kompozicijos bei individualūs kūriniai. 
  Pagrindinė parodos mintis - atspaudų mainai, estampo siuntiniai kelis kartus keliavo maršrutu VilniusZalcburgas, Zalcburgas -Vilnius. Taip pat parodą papildė ir žemėlapis, kuris apjungė dalyvių keliones į bendrą kompoziciją. 
  Menininkas Martin Gredler vadovauja Grafikos kūrybinėms dirbtuvėms Austrijoje, Traklhaus („Grafische Werkstatt im Traklhaus“). 
  2016 kūrybinių dirbtuvių dėstytojo menininko Martin Gredler vizitą rėmė LR švietimo ir mokslo ministerija pagal valstybinių stipendijų užsienio dėstytojams ir mokslininkams programą ir Vilniaus dailės akademija. 
  Partneriai ir draugai „Grafische Werkstatt im Traklhaus“,  Vilniaus dailės akademijos Grafikos laboratorija. VDA grafikos katedra ir ŠMM